Eğitim Başvuru Süreci

TOBB MEYBEM A.Ş eğitim programına başvuruları, başvuru formu üzerinden kabul etmektedir. Eğitim programına ön kayıt yapmak isteyen adayların başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak yozgen@meybem.com.tr adresine e-posta olarak göndermeleri gerekmektedir.

TOBB MEYBEM A.Ş, başvuru formunda verilen bilgileri inceleyecek ve eğitime ön başvurunun onaylanıp onaylanmadığına dair bir e-posta ile başvuru sahibine bilgi verecektir. Eğitime ön kaydı onaylanan adaylar, kesin kayıt için eğitim programında belirlenen başvuru ücretini TOBB MEYBEM’ in hesabına ödemelidir. Ödeme işlemi tamamlandığında, TOBB MEYBEM AŞ’ye bilgi verilmelidir. TOBB MEYBEM A.Ş. ödemenin ardından eğitime kesin kaydın onaylandığına dair e-posta gönderir.

Ayrıca, TOBB MEYBEM A.Ş, eğitimden önce başvuru formunda belirtilen bilgiler üzerinden adayları bilgilendirme amacıyla e-posta veya SMS ile hatırlatma yapmaktadır. Dolayısıyla güncel iletişim bilgilerinin paylaşılması esastır. Bu şekilde başvuru sahipleri süreç hakkında güncel bilgilere sahip olacaklardır.